április 15. kedd
Facebook
TheNews
← Friss hírekért ugorj a főoldalra

Bayer Zsolt már telefonon toboroz a Tisza EP-képviselője elleni tüntetésére

Részletek


Kattints a hírhez tartozó címkékre:
Bayer Zsolt   Fidesz   Politika   Választások   Kampány   Tüntetés   Magyar kormány   Orbán kormány   Tisza Párt   Kollár Kinga

Automata hívásokkal mozgósít Bayer Zsolt – Gulyás Gergely is ott lesz a szombati demonstráción



Szombaton nem csak az alternatív politikai megmozdulásairól ismert Magyar Kétfarkú Kutya Párt tart utcai rendezvényt, hanem Bayer Zsolt is utcára hívja követőit. A Millenáris Parkba szervezett tüntetés célpontja Kollár Kinga, a Tisza Párt európai parlamenti képviselője, akinek korábbi kijelentései heves reakciókat váltottak ki a kormánypárti oldalon.



Telefonhívásokkal toboroz Bayer



A HVG információi szerint Bayer Zsolt nem csupán írásban és közösségi médián keresztül hívja meg híveit a rendezvényre – automatizált telefonhívások formájában is igyekszik megszólítani az embereket. A hívásban maga Bayer hangja hallható, ahogy egy korábbi cikkének tartalmát ismerteti, és mozgósításra buzdít.



Politikai válasz a brüsszeli kijelentésekre



Bayer Zsolt szerint elfogadhatatlan, hogy egy magyar EP-képviselő nyíltan együttműködésről beszél Brüsszellel, amely szerinte a magyar gazdaság ellehetetlenítését célozza. A közösségi oldalán megosztott bejegyzésében úgy fogalmazott:

Nem hagy nyugodni a Tisza Párt brüsszeli beszéde. Kiállt a Tisza brüsszeli képviselője, és belemondta az arcunkba: megállapodtak Brüsszellel, és azért akarják tönkretenni a magyar gazdaságot és a magyarok életszínvonalát, hogy így szerezzék meg a hatalmat



Gulyás Gergely is mikrofont ragad



A megmozduláson nem csupán Bayer Zsolt szólal fel – Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter is jelezte részvételét. Közösségi oldalán közzétett üzenetében megerősítette, hogy beszédet mond majd a demonstráción:

Találkozzunk holnap 15 órakor a Millenárison! Én is felszólalok majd - számolt be róla az index





A demonstráció részletei



A tüntetésre szombaton 15:00 órától kerül sor a Millenáris Parkban, a szervezést pedig a Civilek a Nemzetért mozgalom, ismertebb nevén a CÖF vállalta. Ez a szervezet korábban is aktív szerepet játszott a kormánypárti Békemenetek lebonyolításában és az országos mozgósításban, gyakran buszos szállítással segítve a résztvevők eljutását.



Bayer Zsolt arra buzdítja híveit, hogy ismét mutassák meg az összefogás erejét, és tegyék világossá, hogy azoknak, akik Magyarország érdekei ellen cselekednek – ahogyan ő fogalmazott –, nincs helyük a közéletben.


TOP 6 Hírünk
Legfrissebb Híreink
TOP 6 Hírünk
Legfrissebb Híreink
TOP 6 Hírünk
Legfrissebb Híreink